IDF clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Polufinale!

+2
Ninja
InvisibleLion
6 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Polufinale! Empty Polufinale!

Post by InvisibleLion Tue Feb 01, 2011 10:50 pm

Cestitam svim timovima koji su stigli do polufinala i zelim im srecu u nastavku takmicenja!

How2Fail vs Respect
3 Februara 2011 godine na Balkan liga server 1 u 21h

WE vs BAP
3 Februara 2011 godine na Balkan liga server 2 u 21h
InvisibleLion
InvisibleLion
Admin

Posts : 69
Join date : 2010-08-22
Location : Arandjelovac

http://idfclan.nstars.org

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by Ninja Wed Feb 02, 2011 4:30 pm

jao opet mi Smile
a di je IDF :O ?
Ninja
Ninja

Posts : 24
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Thu Feb 03, 2011 11:09 pm

Polufinale! 45819814
a wi nama trazite demo...lol
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Thu Feb 03, 2011 11:12 pm

NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Fri Feb 04, 2011 6:22 pm

Pazi ovog Šerloka... Prvo nauči da pišeš,pa onda možemo da razgovaramo. Što se tiče mog guid-a kao i mog učešća u ligi,on je naknadno prijavljen Lionu. Zato ga nema ovde. Mene zanima da li i kući tako izgovaraš slovo V ili su to samo trenutni fleševi u tvom mozgu... Šta god da je,izgleda retardirano. Druga stvar,svaka ekipa ima pravo da traži demo i ne vidim u čemu je tu problem. Svakako nam je najmanje trebao tvoj. Vec sam rekao gg za war.
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sat Feb 05, 2011 1:32 am

Slusaj me retardirani idiote, kao prWo kenjate tamo demo up sWima to si ti rekao...a kao drugo shta tebe boli kurac kako ja pisem sloWo W...a drugo kad bi Wama trazio demo sWima bi uzeo samo tWoj nebi jer je tWoj skill ostao na TDM-u koliko Widim...tako da sa tobom nema shta da pricam...a i kao da igrate od juce sa nama pa sad glumis mangupa i trazis demo da bi ispao frajer pred sWojima da opraWdas sWoju bednu igru...a i sWaka ekipa ima praWo da prijaWi probleme koje primeti tako da nemas praWo da se bunis... affraid
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sat Feb 05, 2011 1:34 am

I da, da ne zaborawim How2Fail, GG <3 <3 <3 <3
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sat Feb 05, 2011 1:54 pm

NellY@hax wrote:Slusaj me retardirani idiote, kao prWo kenjate tamo demo up sWima to si ti rekao...a kao drugo shta tebe boli kurac kako ja pisem sloWo W...a drugo kad bi Wama trazio demo sWima bi uzeo samo tWoj nebi jer je tWoj skill ostao na TDM-u koliko Widim...tako da sa tobom nema shta da pricam...a i kao da igrate od juce sa nama pa sad glumis mangupa i trazis demo da bi ispao frajer pred sWojima da opraWdas sWoju bednu igru...a i sWaka ekipa ima praWo da prijaWi probleme koje primeti tako da nemas praWo da se bunis... affraid

Mutante nepismeni...wawawi... ne smeta meni da ti budeš retardiran u slobodno vreme,ali ako se obraćaš meni ili mom klanu sa tim retardiranim jezikom,onda mi smeta. Ne sećam se da smo nešto puno igrali sa vama,a u poslednja 2 wara sa vama bilo je nemoguće igrati. Jednostavno ste sve znali. Da li je to neki nagli skill boost,team speak insajder ili nesto treće,ne mogu da kažem,jer ne znam. Mogu samo da pretpostavljam. Demo tražim da bi ispao frajer??? No coment. Pre bi rekao da ti želiš da ispadneš frajer ovde na forumu ili neki Šerlok Holms,jer prijavljuješ greške posle dobijenog war-a. Koji je tu bio razlog? Hoćeš da se ponovi meč ili si samo hteo da se kurčiš? Ne razumem. Što se tiče skilla,organizovaćemo i mi ligu i osvojićemo je lagano. Veruj mi da neće biti teško. Smile Aj sad u rupu i uči slova... Laughing
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by Ninja Sat Feb 05, 2011 2:14 pm

:O glupa ste oba hahaha
s kim igramo za trece mjesto onda hahahaha
Ninja
Ninja

Posts : 24
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by T-ReX Sat Feb 05, 2011 3:41 pm

hahaha..ludilo...pa ko gubi ima pravo da se ljuti...xDDDDDDDD
ae ljudi opusteno to je samo igra,ako sumnjate na nas,ja kazem uvek dajem demo svakome,ja snimam sve,od cb-a,esl-a, (sto se mora) i pcw snimam,kad neko trazi nek gleda,ako i opet sumnja,ako hocete dodjite kod mene i gledajte,ili da organizujemo neki lan turnir,to bi po meni bilo najpravednije,a trebalo bi uraditi to,samo neki cod2 lan turniri,ajde neki cod4.....xDDDDDDD pozzzz ljudi....samo opusteno Wink)
T-ReX
T-ReX

Posts : 13
Join date : 2011-02-05
Age : 37
Location : Bezdan-Sombor-Novi Sad

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sat Feb 05, 2011 4:45 pm

T-ReX wrote:hahaha..ludilo...pa ko gubi ima pravo da se ljuti...xDDDDDDDD
ae ljudi opusteno to je samo igra,ako sumnjate na nas,ja kazem uvek dajem demo svakome,ja snimam sve,od cb-a,esl-a, (sto se mora) i pcw snimam,kad neko trazi nek gleda,ako i opet sumnja,ako hocete dodjite kod mene i gledajte,ili da organizujemo neki lan turnir,to bi po meni bilo najpravednije,a trebalo bi uraditi to,samo neki cod2 lan turniri,ajde neki cod4.....xDDDDDDD pozzzz ljudi....samo opusteno Wink)

Naravno,samo bih na LAN-u iskreno čestitao protivniku. Ovako,kakva organizacija,takva i cestitka na pobedi. Smile Kao što rekoh,možemo i mi organizovati turnir i lagano ga osvojiti bez ikakvih problema. Mene je samo iznervirao onaj vaš nepismeni inspektor koji posle dobijenog wara mlati ovde praznu slamu i priča o nekim guidovima i kojekakvim glupostima. Ne znam šta je hteo da postigne,al ajde... Pozz Smile
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sat Feb 05, 2011 7:24 pm

Gledaj Gox shta god da si napisao do sad, jednostawno swe si pisao kao skill boost, ts insajder, gamehook ili shta wec nije ni bitno...oces da odigramo war na wasem serweru bez ikoga bez admina, preko UAC-a ako oces swe jedno...neznam shta ti nije jasno u wezi nase igre???i ako kazes da nismo puno igrali, kako onda znas da je skill boost???jawite se ako ocete da war imate xf swi....a to shta sam ja hteo da postignem, isto shto i wi sa Detoxom...a to da ja trebam da ucim slowa, werowatno imam wise razreda skole nego i ti i pola was zajedno???no coment...kako ti to wolis da kazes, nebitno da se nebi nastawljali jawite se na xf kad skupite skilla.... Laughing
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sat Feb 05, 2011 7:27 pm

I s'obzirom na to koliko imas godina malo mi cudno twoje ponasanje...shta je to IQ=0 ili rage quit zbog skill-a..stwarno neznam izwini molim te necemo nikad wise da was pobedimo, cak shta wise i ako budemo igrali igracemo 2-5 mozda bude realno.... Razz
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sat Feb 05, 2011 7:30 pm

Shto se tice lige, ako je budete organizowali...Oswojicete je samo u slucaju da budete samo na toj ligi u drugom slucaju teska posla...koliko widim do sad Jedino su Tandi i Mercer ispali ljudi kod was, a za was druge nemam reci...Mercer <3
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sat Feb 05, 2011 11:05 pm

NellY@hax wrote:Shto se tice lige, ako je budete organizowali...Oswojicete je samo u slucaju da budete samo na toj ligi u drugom slucaju teska posla...koliko widim do sad Jedino su Tandi i Mercer ispali ljudi kod was, a za was druge nemam reci...Mercer <3

Smešni dečače,tvoja inteligencija je na nivou kamena i svaka rasprava s tobom je uzaludna. Ja sa Detoxom nikako nisam mogao da postignem ono što si ti hteo sa nama,jer smo mi izgubili war na neprimeran način i tom reklamacijom smo dobili war,a vi ste svakako dobili war i našao si se ti da pametuješ na ovom forumu i prosipaš svoju glupost. To kakvi smo mi ljudi,znamo mi međusobno u klanu u kom smo zajedno već više od 3 godine,a ti sa kojim sam razmenio par poruka na ovom forumu ne možeš da znaš ni da imaš ikakvog pojma o meni ili bilo kome od nas. Poštedi nas tvog mišljenja. Ja nemam mišljenje ni o jednom od vas niti me zanimate,jedino ako tako neki pojedinac iskoči sa svojim nebuloznim komentarima,onda steknem neki utisak. Čestitam velikom inspektoru što mi je našao jednu grešku,jedno slovo m manje,verovatno te to mnogo usrećilo. To je dokaz da mi je IQ=0. Ako ćemo baš oko slova,tvoj IQ je u debelom minusu. Very Happy
I da,najvažnija stvar. Vidim,hvališ Merca kako je extra lik i to (što naravno jeste),a pokazao si poštovanje prema njemu tako što mu prijavljuješ pogrešan guid posle već dobijenog wara. Sada stavljaj srce pored njegovog nicka,moralni degeneriku. Obraz = đon.


Last edited by (BAP)GOX on Sat Feb 05, 2011 11:19 pm; edited 3 times in total
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by Ninja Sat Feb 05, 2011 11:10 pm

hahahhahahahah ajme ahahhahahahah
Ninja
Ninja

Posts : 24
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sat Feb 05, 2011 11:20 pm

I da,najvažnija stvar. Vidim,hvališ Merca kako je extra lik i to (što naravno jeste),a pokazao si poštovanje prema njemu tako što mu prijavljuješ pogrešan guid posle već dobijenog wara. Sada stavljaj srce pored njegovog nicka,moralni degeneriku. Obraz = đon.
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by T-ReX Sun Feb 06, 2011 2:18 am

moze li ovo ukratko da se napise...ne citaju mi se ovi romani xD
T-ReX
T-ReX

Posts : 13
Join date : 2011-02-05
Age : 37
Location : Bezdan-Sombor-Novi Sad

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sun Feb 06, 2011 2:19 am

Kako si ti rekao slepcu da imas prawo da trazis demo ja sam tako rekao da imam prawo da iznesem cinjenice tj greske u war-u...a za to kakaw je moj obraz znaju moji iz clana ne moras ti da dajes swoje misljenje...i da da ne duzimo posto widim da si otworen za swadju...napusis mi se qrca i ti i swako ko misli da citujemo.... lol!
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sun Feb 06, 2011 3:20 am

NellY@hax wrote:Kako si ti rekao slepcu da imas prawo da trazis demo ja sam tako rekao da imam prawo da iznesem cinjenice tj greske u war-u...a za to kakaw je moj obraz znaju moji iz clana ne moras ti da dajes swoje misljenje...i da da ne duzimo posto widim da si otworen za swadju...napusis mi se qrca i ti i swako ko misli da citujemo.... lol!

Naravno,svi znaju da ti je obraz kao đon. Izvini,jel to na kraju RAGE??? Very Happy Ne pada mi na pamet da se svađam sa osobom koja je zaglavljena u pubertetu. Very Happy Omg,pa kada ti vidim rukopis,imam utisak da se dopisujem sa detetom od 12 godina. Primetio sam i da kopiraš svaku moju rečenicu...šta ćeš kad ne možeš da sastaviš jednu prosto proširenu. Uživaj u svojoj gluposti. Sleep
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by NellY@hax Sun Feb 06, 2011 4:22 am

ma ok ok mrzi me da kucam to kad bi kopirao tebe, znaci bio bi niskorazredni klosar...zanci sad me oladi...uziwaj u finalu... What a Face
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by SiTuaCiA Sun Feb 06, 2011 8:18 am

Polufinale! Clappingo



SiTuaCiA
SiTuaCiA

Posts : 2
Join date : 2011-02-06

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by Ninja Sun Feb 06, 2011 11:47 am

epic slika ahhahaha
Ninja
Ninja

Posts : 24
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by InvisibleLion Sun Feb 06, 2011 1:56 pm

Situacija ftw! xD
InvisibleLion
InvisibleLion
Admin

Posts : 69
Join date : 2010-08-22
Location : Arandjelovac

http://idfclan.nstars.org

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by (BAP)GOX Sun Feb 06, 2011 2:09 pm

NellY@hax wrote:ma ok ok mrzi me da kucam to kad bi kopirao tebe, znaci bio bi niskorazredni klosar...zanci sad me oladi...uziwaj u finalu... What a Face

smeh Very Happy
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

Polufinale! Empty Re: Polufinale!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum