IDF clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

+5
mazAdox
pLax
Stevy
(BAP)Mercer
InvisibleLion
9 posters

Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by InvisibleLion Fri Jan 14, 2011 1:10 am

Prva mapa : Strike 10-10
Druga mapa : Vacant 18-2
Pobednik: BAP

Imate ispod ovog posta razlog prisvajanja bodova Bap klanu i oduzimanje Detox-u.


Last edited by InvisibleLion on Fri Jan 14, 2011 1:30 pm; edited 1 time in total
InvisibleLion
InvisibleLion
Admin

Posts : 69
Join date : 2010-08-22
Location : Arandjelovac

http://idfclan.nstars.org

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)Mercer Fri Jan 14, 2011 8:30 am

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati 2dl55yt
Evo slike guidova detox klana...bap guidove proverite sa slikom nasih guidova na forumu i primeticete da je sve uredu.
Ne znam samo od kad je dozvoljeno dovoditi fejka na waru u ligi kao sto je njutn... a kamoli da regularnim igracima ne valjaju guidovi...to stvarno nema smisla.
Ako ne vidite celu sliku evo link: https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2dl55yt.jpg
(BAP)Mercer
(BAP)Mercer

Posts : 14
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by Stevy Fri Jan 14, 2011 12:32 pm

ahahhaha koji likovi. E moj Detox... Prvi war i odma neke gluposti. Zamenite ih drugim klanom.

Stevy

Posts : 3
Join date : 2011-01-13

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by InvisibleLion Fri Jan 14, 2011 1:13 pm

Molio bih Detox klan da se izjasni zbog ovog problema sa Guid-ovima. I BAP klan bi zamolio da sledeci put Chat u igri smanje na minimum kao i vredjanje. Oduzimam Detox klanu bodove i prisvajam ih BAP klanu.
InvisibleLion
InvisibleLion
Admin

Posts : 69
Join date : 2010-08-22
Location : Arandjelovac

http://idfclan.nstars.org

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by pLax Fri Jan 14, 2011 3:44 pm

RASTA
Ev ti moj guid koji mi je bio na waru..morao sam ga mjenjat zbog bana ev ti pa provjeri guid
https://2img.net/r/ihimizer/img40/6060/1094926543.jpg

pLax

Posts : 11
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by mazAdox Fri Jan 14, 2011 4:04 pm

Ajde kad se zalite da i ja napisem koju rijec, prvo njihovo smaranje na serveru i psovanje, drugo reconnect u sred igre(niste cekali half kao sto pise u pravilima), Drugo ja sam na Svom Keyu "D-lo'snr" imao guid ban da je admin koji je bio u specu skinuo svima guid banove mogli bi igrati regularno, isto tako prilozit cu dokaze o tome da je moj igrac pokusavao 3 puta uci na server peroxide kome je guid banan, i na kraju sam morao zvati izmjenu za koju vi kazete da je "FEJK" eh eo brate moj dokazi da je njuntn u klanu
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/b3cpyb.jpg-Dokaz kada je pozvan u klani njegov xfire je pipko123.
ako te brine xf eo ti dr dokaz: https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2yv5ohw.jpg

ako ti i ovo nije dovoljno eo ti i treci dokaz: https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/fnwqpw.jpg
sve ukazuje na to da njutn "exTazyy" nije fejk.


Last edited by mazAdox on Sat Jan 15, 2011 8:07 am; edited 1 time in total

mazAdox

Posts : 5
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by InvisibleLion Fri Jan 14, 2011 5:10 pm

War ce biti ponovljen, Admini su se dogovorili da je tako najbolje, mi vise ne znamo kome da verujemo, a posto ne mozemo oba klana da zadovoljimo... Odlucili smo se za trecu opciju, War moze da se odigra kada god hocete to napisite ovde Na jednom od Balkan liga Servera. Da bi jedan ili dva Admina specovala mec. Nadam se da se slazete sa odlukom. Tabela ce biti gotova posle ova dva wara i drugi krug i termini ce uskoro biti gotovi hvala.
InvisibleLion
InvisibleLion
Admin

Posts : 69
Join date : 2010-08-22
Location : Arandjelovac

http://idfclan.nstars.org

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (bap)sale Fri Jan 14, 2011 5:29 pm

mazAdox wrote:Ajde kad se zalite da i ja napisem koju rijec, prvo njihovo smaranje na serveru i psovanje, drugo reconnect u sred igre(niste cekali half kao sto pise u pravilima), Drugo ja sam na Svom Keyu "D-lo'snr" imao guid ban da je admin koji je bio u specu skinuo svima guid banove mogli bi igrati regularno, isto tako prilozit cu dokaze o tome da je moj igrac pokusavao 3 puta uci na server peroxide kome je guid banan, i na kraju sam morao zvati izmjenu za koju vi kazete da je "FEJK" eh eo brate moj dokazi da je njuntn u klanu
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/b4vpyb.jpg-Dokaz kada je pozvan u klani njegov xfire je pipko123.
ako te brine xf eo ti dr dokaz: https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2yv5ohw.jpg




ako ti i ovo nije dovoljno eo ti i treci dokaz: https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/fnwqpw.jpg
sve ukazuje na to da njutn "exTazyy" nije fejk.

EH ovako da ovom cobanu malo pojasnim neke stvari , kao prvo ADMIN ti ne moze skidati GUID ban jer to daje pb ili neki drugi anti cheat sistem a kao drugo GUID ban se dobija iskljucivo radi haxanja sto znaci da si ti nekad haxao s tim kljucem i sad si dosao da solis pamet ovdje nama o tome kako si ti neki posten igrac. Svaka cast oderali ste nas , ali kad pogledam na koji nac ipak cu povuci svoj gg iz igre koji sam pisao . Vi ste ne regularna ekipa i to je to , i ewo prihvatimo mi da vam Njuttn nije bio fejk ok nista idemo dalje a sta s igracem koji je prijavio jedan a igrao s drugim GUIDOm sta s njim jel i on cist i na koji nacin njega mozete opravdati , mislim da si malo ranije trebao da razmisljas na koji key imas ban a na koji ne jer si ti haxor. GUID bann wtf HAX ON

(bap)sale

Posts : 1
Join date : 2011-01-13

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)Mercer Fri Jan 14, 2011 5:53 pm

Ja ne razumem znaci mi treba opet da igramo sa njima i sta opet nas pobede i nikom nista...znaci dzabe sto su im guidovi bili netacni i sto im je jedan lik bas pre pocetka wara imao global pb ban.
Da ne spominjem da su svi nasi igraci imali tacne guidove i nije bilo nikakvih problema kod NAS!!!
(BAP)Mercer
(BAP)Mercer

Posts : 14
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by mazAdox Fri Jan 14, 2011 6:23 pm

(bap)sale wrote:
mazAdox wrote:Ajde kad se zalite da i ja napisem koju rijec, prvo njihovo smaranje na serveru i psovanje, drugo reconnect u sred igre(niste cekali half kao sto pise u pravilima), Drugo ja sam na Svom Keyu "D-lo'snr" imao guid ban da je admin koji je bio u specu skinuo svima guid banove mogli bi igrati regularno, isto tako prilozit cu dokaze o tome da je moj igrac pokusavao 3 puta uci na server peroxide kome je guid banan, i na kraju sam morao zvati izmjenu za koju vi kazete da je "FEJK" eh eo brate moj dokazi da je njuntn u klanu
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/b4vpyb.jpg-Dokaz kada je pozvan u klani njegov xfire je pipko123.
ako te brine xf eo ti dr dokaz: https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2yv5ohw.jpg




ako ti i ovo nije dovoljno eo ti i treci dokaz: https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/fnwqpw.jpg
sve ukazuje na to da njutn "exTazyy" nije fejk.

EH ovako da ovom cobanu malo pojasnim neke stvari , kao prvo ADMIN ti ne moze skidati GUID ban jer to daje pb ili neki drugi anti cheat sistem a kao drugo GUID ban se dobija iskljucivo radi haxanja sto znaci da si ti nekad haxao s tim kljucem i sad si dosao da solis pamet ovdje nama o tome kako si ti neki posten igrac. Svaka cast oderali ste nas , ali kad pogledam na koji nac ipak cu povuci svoj gg iz igre koji sam pisao . Vi ste ne regularna ekipa i to je to , i ewo prihvatimo mi da vam Njuttn nije bio fejk ok nista idemo dalje a sta s igracem koji je prijavio jedan a igrao s drugim GUIDOm sta s njim jel i on cist i na koji nacin njega mozete opravdati , mislim da si malo ranije trebao da razmisljas na koji key imas ban a na koji ne jer si ti haxor. GUID bann wtf HAX ON

Hvala na ovom nazivu "Coban" drugo jel pricamo o org keyu ili crack keyu ?
znaci ako ja imam crack key mora biti da sam ja haxao, i ajmo realno eto mercera pa nek kaze jesam ga fino pitao momci ocete demo?
Sto se tice wara eo ja i moj clan mozemo kad god oni kazu, eto da ne bude da mi odlucujemo recite vrijeme mjesto!

Razgovor izmedju mene i mercera:
Conversation started between EL' Diablo@mazAdox(kenny) and (BAP)Mercer: Thu, Jan 13 20:55:49 2011
[20:55] EL' Diablo@mazAdox(kenny): oces demo ?
[20:55] EL' Diablo@mazAdox(kenny): jel ima sumnjivih situacija ?
[20:56] (BAP)Mercer: ne
[20:56] (BAP)Mercer: nema sumnivih situacija
[20:56] (BAP)Mercer: ne treba demo
[20:56] EL' Diablo@mazAdox(kenny): eo sad sam gledao tvoj.. GG
[20:56] (BAP)Mercer: gg

mazAdox

Posts : 5
Join date : 2011-01-08

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)Mercer Fri Jan 14, 2011 7:09 pm

Mislim da ovo prevazilazi svaku meru...diablo ne radi se o haxanju na WARU...da je haxao na waru on bi dobio ban od pb-a ili bilo cega...ne kontam kako ne shvatas ne radi se o tome radi se o tome da vama guidovi NE VALJAJU.Niko vama nije rekao da haxate, sale je napomenuo da global pb ban nastaje od pb-a i nekih drugih zezancija i da admin ne moze to odbanovati tako da mislim da ti je jasno o cemu mi pricamo. Smile
(BAP)Mercer
(BAP)Mercer

Posts : 14
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by Stevy Fri Jan 14, 2011 7:54 pm

Sa neutralne strane. Ako su ljudi prijavili svoje guid-ove a igrali pod drugim,tu nema sta da se priča. Stvar je jasna. Pod uslovom da su ovi drugi imali ispravne guidove. Ako nisu ni oni,treba da ponove war,u suprotnom ovi sto su sjebali gube war. Imali ste vremena pre kupa da prijavite svoje igrače i njihove guidove. Posle prc nema šmrc. Smile

Stevy

Posts : 3
Join date : 2011-01-13

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by Stevy Fri Jan 14, 2011 7:56 pm

InvisibleLion wrote:War ce biti ponovljen, Admini su se dogovorili da je tako najbolje, mi vise ne znamo kome da verujemo, a posto ne mozemo oba klana da zadovoljimo... Odlucili smo se za trecu opciju, War moze da se odigra kada god hocete to napisite ovde Na jednom od Balkan liga Servera. Da bi jedan ili dva Admina specovala mec. Nadam se da se slazete sa odlukom. Tabela ce biti gotova posle ova dva wara i drugi krug i termini ce uskoro biti gotovi hvala.

Admini,vi niste tu da zadovoljavate jedne ili druge,nego da prosudite ono što je ispravno. Ako ste postavili pravila,držite se njih i sve MORA biti ok. Ko se ne pridržava pravila,biva kažnjen. Vi samo opušteno. king

Stevy

Posts : 3
Join date : 2011-01-13

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)GOX Fri Jan 14, 2011 9:56 pm

InvisibleLion wrote:War ce biti ponovljen, Admini su se dogovorili da je tako najbolje, mi vise ne znamo kome da verujemo, a posto ne mozemo oba klana da zadovoljimo... Odlucili smo se za trecu opciju, War moze da se odigra kada god hocete to napisite ovde Na jednom od Balkan liga Servera. Da bi jedan ili dva Admina specovala mec. Nadam se da se slazete sa odlukom. Tabela ce biti gotova posle ova dva wara i drugi krug i termini ce uskoro biti gotovi hvala.

Samo par stvari:

1. Kažeš,ne znamo kome da verujemo. Šta ovde nije jasno? Slika govori 1000 reči. Prijavili su jedne guidove i igrače,a igrali su im sasvim neki drugi sa drugim guidovima.

2. Što kaže ovaj pre mene,niste vi tu da zadovoljavate nekog,nego da poštujete pravila koja ste sami postavili.

3. Ako nećete da poštujete pravila koja ste sami postavili,mi nećemo da učestvujemo u takvoj ligi. Kao što sam rekao jednom od njih,možemo odigrati meč kad god oni hoće,ali izvan ovog kupa. Ovde su sami sebe oštetili,niko im nije kriv.

4. Ponavljanja meča neće biti,a vi odlučite šta ćete dalje. Samo nam javite da znamo. Wink
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by Thor04 Sat Jan 15, 2011 12:11 am

e posto je crack onda mora da se zna da moze da dodje do promena guidova.ne znam sto je problem jedino sto trebalo da se uradi da se najavi da ce odredjeni igrac da promeno guid iz tog u taj.
Thor04
Thor04

Posts : 20
Join date : 2010-12-09
Age : 32
Location : Smed.palanka

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by NellY@hax Sat Jan 15, 2011 7:48 am

Bapowci widimo se na nisanu Evil or Very Mad
NellY@hax
NellY@hax

Posts : 21
Join date : 2011-01-15
Age : 35
Location : Kraljevo

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)Mercer Sat Jan 15, 2011 8:42 am

NellY@hax wrote:Bapowci widimo se na nisanu Evil or Very Mad
Hehe, videcemo se Smile
(BAP)Mercer
(BAP)Mercer

Posts : 14
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)GOX Sat Jan 15, 2011 12:27 pm

Thor04 wrote:e posto je crack onda mora da se zna da moze da dodje do promena guidova.ne znam sto je problem jedino sto trebalo da se uradi da se najavi da ce odredjeni igrac da promeno guid iz tog u taj.

Problem je u tome sto su ljudi imali vremena da prijave svoje igrače (NICKOVE I GUIDOVE). Kada se pogleda slika koju smo postavili,vidi se da nisu igrali ni igrači koji su prijavljeni (tu mislim na nickove),a ni guidovi im nisu bili isti. Ako vi mislite da je tu sve regularno,onda ne vidim svrhu prijavljivanja na ovaj kup i upisivanje guidova i ekipe koja ce igrati. Kada je Mercer trazio od Liona da me prijavi za kup,ovaj mu je rekao da ja necu moci igrati ako se bude igrao revanš. Znači,oni mogu da zovu koga hoće u toku wara,mogao je to biti i Paradox i onda kazu,samo je menjao key,inače je to nas igrač,a ja ne mogu da igram war jer su takva pravila. (???) Uglavnom,BAP ne pristaje da se war ponavlja i to je to. Ako ćete se sprdati sa pravilima ovog kupa,radite to bez nas. Pozdrav svima. Wink Merc low! bounce
(BAP)GOX
(BAP)GOX

Posts : 9
Join date : 2011-01-14
Age : 38

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by (BAP)Mercer Sun Jan 16, 2011 10:34 am

[/quote] Merc low! bounce [/quote] Evil or Very Mad Evil or Very Mad
(BAP)Mercer
(BAP)Mercer

Posts : 14
Join date : 2011-01-07

Back to top Go down

BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati Empty Re: BAP vs DeTox 13.01.2011 Rezultati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum